Dovoz auta z Nemecka od nás

Zaoberáme sa dovozom áut viac ako 15 rokov. Za túto dobu nám prešlo rukami niekoľko stoviek automobilov. Špecializujeme sa na Nemecký trh.

Našu ponuku služieb dovozu sme si vypracovali ako jedinečný spôsob dovozu aut súkromným osobám na ktorom sme pracovali dlhé roky a teší nás že je tak dobrý a výhodný pre zákazníkov, pretože v posledných rokoch nám ho konkurencia úplne odkopírovala. Ak nájdete na internete akúkoľvek podobu nášho dovozu ide o kópiu našich služieb pri asistentovanom dovoze auta z Nemecka.

Výhody ktoré ponúkame:

  • Do Nemecka pocestujete s našim vozidlom, odvezieme Vás a vybavíme u predajcu všetky potrebné dokumenty a administratívu, aby ste mohli domov pocestovať na vlastnom aute.
  • Ako jediný dovozca našim spôsobom máme pre Vás 24h denne počas dovozu profesionálnu tlmočníčku, ktorá má prax v našej firme 13 rokov. Nestane sa Vám tak, že naletíte firmám, ktoré vedia maximálne „gutenTag“ takýto omyl výberu nesprávnej firmy zistíte ale až v Nemecku, čo môže byť neskoro. Profesionálna komunikácia s predajcom je to najdôležitejšie pre bezproblémový nákup Vášho auta z Nemecka
  • Do Nemecka Vás odvezieme komfortným vozidlom SKODA Superb, kde je pohodlie aj v zadnej časti vozidla pre Vášho priatelia, alebo Vás. Zadný priestor na nohy bol ocenený už viacero zákazníkmi.
  • Po nákupe auta Vám dáme presný návod ako vykonať prihlásenie a kedykoľvek budeme k dispozícii počas doby prihlásenia vozidla, alebo môžeme prihlásenie zrealizovať za Vás na kľúč s poplatkom.

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.