Cenník služieb

Cena sa skladá z dvoch provízií a poplatkov:

1.provízia

- je spojená za služby s dovozom automobilu z Nemecka a je vo výške 200,- EUR

(provízia sa platí šoférovi pri výjazde zo Slovenska, žiadne poplatky dopredu neberieme) 

 2.provízia

- táto provízia pozostáva zo zľavy, akú sa nám podarí  na Vaše auto vybaviť. Konkrétna čiastka ktorá ostane z tejto zľavy nám je 40% a Vám ostane 60% z celkovej zľavy akú na automobil vybavíme. Je to výhodné a korektné voči Vám, ste predsa zákazník a mala by Vám ostať väčšia suma zo zľavy ako nám.

Uvedieme príklad:

Na automobil sa nám podarí vybaviť u predajcu zľavu vo výške 300 EUR. 40% z tejto sumy je čiastka 120,- EUR a 60% tvorí sumu 180,- EUR. Nám teda zaplatíte 120,- EUR a Vám ostáva na cestu domov 180 EUR.

Poplatok za cestu

Do Nemecka cestujeme výlučne našim automobilom a za 1 km účtujeme náklady vo výške 0,10 EUR. Ide v prepočte takpovediac len za naftu. Ak precestujeme spolu 1500 km cestovné náklady budú 150 EUR  + diaľničná známka za prejazd danou krajinou čo štandartne predstavuje sumu 10,- EUR. Poplatky za PHM sa platia pri tankovaní počas jazdy.

Po nákupe automobilu sa na mieste vyúčtujú celkové najazdené kilometre ako aj cesta domov a provízia z celkovej zľavy automobilu, splatná na mieste odovzdania automobilu v Nemecku.

- Prihlásenie vozidiel na slovenské ŠPZ, sa dohaduje individuálne poľa daného regiónu kde chcete auto prihlásiť.

 

Prevozná značka v Nemecku sa pohybujú v rozmedzí 70,- až €150,-EUR podľa okrsku.


inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.